Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Zestawy

  • nowość
  • nowość
  • nowość

Polski pomysł na mikromobilność

To właśnie w Polsce marka JIVR projektuje, udoskonala swoje wszystkie produkty w centrum badań i rozwoju, współpracując z polskimi i zagranicznymi projektantami oraz inżynierami. Posiadają oni doświadczenie wyniesione  z wiodących marek rowerowych i samochodowych na świecie. Hulajnogi elektryczne JIVR cechują się wysoką ergonomią, a uwagę przyciąga unikalny, minimalistyczny design.

Zatłoczone ulice miast sprawiają, że coraz częściej potrzebujemy przemieszczać się szybciej, wydajniej i w bardziej zrównoważony i bezemisyjny sposób. Hulajnogi elektryczne JIVR cechują się szczególną dbałością o detale, autorskimi rozwiązaniami i modyfikacjami, przemyślaną formą i nowoczesnymi technologiami. 

Hulajnoga miejska JIVR to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przemieszczających się po terenach zabudowanych, poszukujących wygodnej alternatywy dla przepełnionego transportu zbiorowego, czy zatłoczonych ulic miast.

Oprócz możliwości przemieszczania się w komfortowy i stylowy sposób, składana hulajnoga elektryczna JIVR pozwala cieszyć się korzyściami płynącymi z jazdy na hulajnodze elektrycznej nie idąc na kompromis w żadnym aspekcie związanym z naszym  stylem życia. Wszechstronność pojazdów transportu osobistego JIVR wyraża się w tym, że to one dostosowują się do potrzeb użytkownika, a nie na odwrót - to sprawia, że JIVR to najlepsza hulajnoga elektryczna. Hulajnogi streetowe JIVR wyposażono w wiodące w branży rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i komfort które ułatwią mieszkańcom miast przesiąść się z czterech na dwa kółka wspierając rozwój mikromobilności w Polsce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl