O nas

Historia marki JIVR

 

Inspiracją dla firmy JIVR od zawsze było poszukiwanie rozwiązań, które pomogłyby osobom żyjącym i przemieszczającym się po terenach miejskich radzić sobie z życiem w zakorkowanych miastach. W 2014 r. założyciel firmy, Marcin Piątkowski, studiujący wówczas na University College London i London Business School i badający naturę zakorkowanych miast, rozpoczął pracę nad stworzeniem rozwiązania dla tego problemu. Po dwóch latach badań rynku i wielu iteracjach produktowych, w rezultacie powstał pierwszy na świecie składany, elektryczny rower bez łańcucha - JIVR | Folder. Wkrótce po tym do firmy dołączyła grupa inwestorów z firm Tesla, Pepsi, BMW i Jaguar, a w 2017 r. rozpoczęto produkcję. Od tego czasu firma JIVR wprowadziła na rynek szereg innych pojazdów, w tym hulajnogi elektryczne i miejskie rowery elektryczne, które są sprzedawane na wielu rynkach i cieszą się wielką popularnością.

 

Pojazdy JIVR łączą w sobie wysoką ergonomiczność i przyciągający uwagę design. Przejazd przez zatłoczone ulice miasta jest łatwy dzięki elektrycznemu silnikowi i bez łańcuchowym napędowi, które napędzają zgrabną, lekką ramę z najwyższej jakości lotniczego aluminium. Minimalistyczna forma pojazdów JIVR nie tylko przyczynia się do ich pięknego, spokojnego w ramach oferty profilu, ale bezpośrednio przekłada się na łatwiejsze użytkowanie i przyjemniejsze wrażenia z jazdy. Pojazdy JIVR charakteryzują się oszałamiającym poziomem szczegółowości, przemyślaną formą i nowoczesnymi technologiami, co w efekcie daje e-rowery i e-hulajnogi jakich jeszcze nie było. 

 

JIVR to idealne rozwiązanie dla osób przemieszczających się po terenach zabudowanych, które szukają wygodnej alternatywy dla zatłoczonych ulic i przepełnionego transportu publicznego. Oprócz możliwości przemieszczania się w komfortowy i stylowy sposób, JIVR pozwala cieszyć się korzyściami płynącymi z jazdy na rowerze lub hulajnodze bez kompromisów związanych ze stylem życia. Wszechstronność pojazdów JIVR oznacza, że dostosowują się one do potrzeb użytkownika, a nie odwrotnie. Pojazdy JIVR wyposażono w wiodące w branży rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i komfort które ułatwią milionom mieszkańców miast przejście z czterech kółek na dwa.

 

Wszystkie produkty marki JIVR projektowane są w centrum badań i rozwoju zlokalizowanym w Polsce, przy współpracy polskich i zagranicznych projektantów i inżynierów, posiadających doświadczenie z największych marek rowerowych i samochodowych świata.Dlaczego JIVR?

 

Elektryczny. Miejski. Elegancki.

JIVR to miejskie, elektryczne pojazdy klasy micromobility wyróżniajace się elegancją wynikająca z braku zewnętrznych napędów łańcuchowych, zastąpionych zintegrowanymi napędami elektrycznymi.
Spójne wzornictwo.

Wszystkie pojazdy JIVR charakteryzują się spójnym, ergonomicznym i rozpoznawalnym wzornictwem bez względu na kategorie pojazdu oraz szeroką, regularnie rozszerzana ofertą pojazdów we wszystkich klasach micromobilności.

 

Najlepsza obsługa klienta

JIVR oferuje dedykowany zespół obsługi klienta na wszystkich rynkach gdzie dostępne są jego produkty.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl